Javni oglasi/konkursi OGLASI

OGLAS ZA POSAO -PERUTNINA PTUJ-BH d.o.o., Breza-Radnik u autopraoni

Proizvodnja  prirodnih, zdravih i ukusnih proizvoda mesa i mesnih prerađevina, uz najviše standarde kvalitete, sljedivosti, sigurnosti i zaštite okoliša, naša je osnovna i primarna djelatnost. Trenutno smo u potrazi za motiviranim i odgovornim pojedincem za rad u našoj kompaniji. Glavna odgovornost ovog položaja je pružiti uslugu pranja vozila za potrebe kompanije.
Ako ste spremni pridružiti se dinamičnom timu i pružiti vrhunsku uslugu našim potrebama, pošaljite svoj CV putem LINKA. Radujemo se vašem potencijalnom sudjelovanju u našem timu!
Opis posla:

  • Čišćenje i pranje automobila i drugih vozila,ručno ili pomoću mašine
  • Pranje prozora i ostalih staklenih površina
  • Sanitacija i dezinfekcija

Uslovi

  • Iskustvo u radu u autopraonici je poželjno, ali nije obavezno
  • Obavezno posjedovanje vozačke dozvole C kategorije
  • Sposobnost rukovanja različitim alatima i opremom za pranje vozila
  • Izražene komunikacijske vještine i sposobnost rada u timu

Nudimo

  • Konkurentna plaća
  • Mogućnost napredovanja unutar kompanije
  • Prijateljsko radno okruženje

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Lokacija: Breza (Rad iz firme)

Broj izvršilaca: 1

Trajanje oglasa: Oglas ostaje otvoren do 17.04.2024.