Javni oglasi/konkursi

OGLAS ZA POSAO – ALMA RAS d.o.o. – Rukovodilac pogona (m/ž) – Visoko

Bosanskohercegovačka kompanija ALMA-RAS d.o.o. Olovo, lider u proizvodnji finog rublja i spavaćeg programa, nastavlja sa zapošljavanjem i širenjem AR porodice.

Ukoliko posjedujete iskustvo u oblasti proizvodnje, želite se usavršavati i razvijati svoju karijeru, te smatrate da svojim pristupom možete odgovoriti na zahtjeve poslovanja i doprinijeti unapređenju i daljem razvoju organizacije, pozivamo Vas da se prijavite i postanete dio našeg uspješnog I dinamičnog tima.

Usljed organizacijskih potreba Alma Ras d.o.o. raspisuje oglas za sljedeću poziciju:

RUKOVODILAC POGONA

1 izvršilac (m/ž)

Program Triumph, Visoko

Opis poslova:
  • Planira, organizuje, upravlja i kontroliše radne procese u pogonu kojim rukovodi;
  • Vrši uvid u izvještaje grupovođa o izvršenju, statusu proizvodnje i utrošku materijala, te interveniše u slučajevima utvrđivanja nedostataka;
  •  U saradnji sa službom održavanja, vodi brigu o ispravnosti strojeva i stanju mašinskog parka;
  • Uspostavlja komunikacija sa ostalim organizacionim cjelinama radi definisanja detalja potreba, uspostave rokova i kvaliteta proizvoda;
  • Vodi računa i osigurava optimalno iskorištenje proizvodnih kapaciteta pogona;
  • Vrši evidenciju i kontrolu utroška materijala, učinaka izvršilaca, kreira neophodne izvještaje i optimizira radne procese u pogonu;
  • Podnosi izvještaje o statusu pogona pretpostavljenima i odgovoran je za cjelokupno funkcionisanje pogona kojim rukovodi;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog.
Uslovi:
  • SSS, VŠS, VSS;
  • 3 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama;
  • Poznavanje procedura šivenja i standarda kvaliteta;
  • Poznavanje jednog stranog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru i NAV sistemu.

Vještine i kompetencije:

  • Analitičnost i sistematičnost;
  • Preciznost i izražen osjećaj za detalje;
  • Izražene organizacijske vještine;
  • Pedantnost i posvećenost poslu;
  • Samostalnost u radu.
Nudimo Vam priliku za razvoj, stimulativna primanja, te dalje usavršavanje i educiranje kroz razvoj i rad.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i smatrate da ste Vi idealan kandidat, svoju biografiju možete poslati putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS”, putem platforme mojposao.ba.

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti kontaktirani i pozvani na intervju!
Lokacija: Visoko (Rad iz firme)
Broj izvršilaca: 1
Trajanje oglasa: oglas ostaje otvoren do 05.12.2023.